Rimah u istraživačkom posjetu: hagiografsko-hagiološki trening u Francuskoj (ERASMUS +)

Suradnica Centra za istraživanje srednjovjekovne baštine Jadrana doc. dr. sc. Saša Potočnjak provela je istraživački trening u Francuskoj (ERASMUS +, Sorbonne Université), a u sklopu kojega je konzultirala srednjovjekovne kodekse u zbirkama Bibliothèque Nationale de France – Richelieu i Arsenal, pregledala rukopisnu ostavštinu M. Tadina (Institut d’etudes Slaves), kodekse izložene u Musée de Cluny, a posebnu je pozornost posvetila gradivu u Bibliothèque diocésaine à Chartres te hagiografskim podatcima koje je bilo moguće prikupiti u Église Saint-Pierre de Chartres, Cathédrale Notre-Dame de Chartres te Médiathèque L’Apostrophe de Chartres.